Informacje dla uczestników

 1. Jeśli zamierzacie Państwo w swoim przemówieniu wykorzystywać materiały wizualne, prosimy o przygotowanie prezentacji w formacie pdf, dostarczenie ich na pendrivie i zadbanie o kontakt z opiekunem sali przed sesją w celu zgrania prezentacji na komputer.
 2. Osoby, które chciałyby skorzystać z własnego komputera powinny zadbać o zabranie ze sobą również przejściówki, jeśli będzie ku temu konieczność – komputery w salach obradowych wyposażone są wyłącznie w złącza VGA.
 3. Infopunkt znajduje się przy wejściu do budynku;
 4. Przy rejestracji otrzymacie Państwo identyfikatory w formie naklejek na każdy dzień Zjazdu; 
 5. Program Zjazdu będzie dostępny w formie cyfrowej. Na miejscu będzie można skorzystać z kilku wydrukowanych egzemplarzy;
 6. Nie dystrybuujemy materiałów promocyjnych. Polecamy zabrać ze sobą własne notatniki i długopisy;
 7. Woda kranowa we Wrocławiu nadaje się do picia. Zachęcamy do korzystania z własnych pojemników na wodę;
 8. Zjazd odbywa się w samym centrum miasta. Proponujemy korzystać ze środków transportu publicznego (autobusy, tramwaje, rowery miejskie);
 9. Po zakończeniu obrad zapraszamy do klubu PROZA, który pełni funkcję klubu zjazdowego; 
 10. Wiemy, że obrady bywają męczące. W celu regeneracji zapraszamy do położonej niedaleko “Żyjni” – miejskiego sanatorium. Znajduje się ono w Galerii Dizajn BWA przy ulicy Świdnickiej 2-4 i otwarta jest od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00-18:00.
 11. Chcemy puścić książki w ruch. Podczas Zjazdu działać będzie punkt  wymiany książek (bookcrossing), w którym będzie można bezpłatnie pozostawić własne publikacje lub zabrać książki.
 12. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo w Infopunkcie.